MİSYON-VİZYON
KURUMSAL / MİSYON-VİZYON

Misyonumuz

Keşfeden, Araştıran, Problem çözebilen, Gerçekleri gözlemleyip tanımlayabilen, Bilimsel süreç ve ilkelerini kullanabilen, Öğrenmeyi öğrenen "Dünya İnsanı" bireyler yetiştiriyoruz.
Bu amaçla;
Her zeka düzeyine ve türüne uygun eğitim modelimizde; öğrencilerimizi, deneysel bulguları gözlemleyerek, yaparak ve yaşayarak öğrenme fırsatı bulabilecekleri teknolojik sınıflarımızda teknoloji destekli eğitimle buluşturuyoruz.
Etkileşimli animasyonlar, sunu ve videolar, bilim ve sanat merkezi gezileri gibi etkinliklerle eğitimimizi günlük hayatla ilişkilendiriyoruz.
Alternatif ölçme ve değerlendirme yaklaşımlarımızla ‘süreci’ değerlendirebileceğimiz PROJE görevleri ile öğrencilerimize, bilgi ve yeteneklerini ifade edebilme imkanı sunuyoruz.
Profesyonel etüt sistemi ve destek programlarımızda kazanım odaklı soru çözümleri ile TEOG Sınavına hazırlıkta kazanmayı hedefleyen programlar düzenliyoruz.
Rehberlik ve Danışmanlık Hizmetlerimiz kapsamında Uzman görüş ve önerileri ile TEOG sistemi ile ilgili her türlü sorunuza yanıt bulabileceğiniz veli-öğrenci bilgilendirme sistemini sunuyoruz.Vizyonumuz

Kişiliğin sistematik bir şekilde yapılandırılmasını destekleyen modern eğitim teknolojileri ile her yaş grubuna kaliteli eğitim veren, bu eğitim modeline olanak sağlamak için her türlü fiziksel alt yapıyı ve teknolojiyi sunan, öğrencilerin sosyal, sportif, kültürel ve psikolojik olarak doğru gelişimini amaçlayan milli ve manevi değerlere bağlı, güvenilir, dinamik ve çağdaş bir eğitim ağı oluşturmak.